No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ – Tragická nehoda v okrese Revúca: Na ceste vyhasol život 18-ročného dievčaťa

Zdroj foto: Polícia SR - Banskobystrický kraj

RÁKOŠSKÁ BAŇA/RÁKOŠ – V okrese Revúca bolo dnešné dopoludnie (25. marca) poznačené tragédiou. Záchranné zložky boli vyslané k dopravnej nehode auta, ktorá sa stala medzi obcami Rákošská Baňa a Rákoš. Na ceste vyhasol ľudský život.

Článok pokračuje pod reklamou


Na mieste je prítomná polícia. Cesta je momentálne uzavretá.

Foto: Rimava.sk

AKTUALIZOVANÉ 25. marca o 14:03: Podľa našich informácií z miesta udalosti, v aute sa nachádzala mladá žena s mladým mužom. S autom zišli z cesty, pravdepodobne narazili do svahu a následne sa s autom prevrátili na strechu. O život pri nehode prišla žena. Muž, ktorý sa rovnako nachádzal vo vozidle, bol prevezený Záchrannou zdravotnou službou do nemocnice.

Na mieste sa nachádza aj znalec z odboru cestnej dopravy, ten skúma príčinu nehody. Cesta je naďalej uzavretá.


AKTUALIZOVANÉ 2. o 15:23: Ako uviedla krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, vo vozidle značky Peugeot 206 vyhasol život 18-ročného dievčaťa. "Podľa doterajších zistení vozidlo viedol 19-ročný vodič, ktorý je držiteľom vodičského oprávnenia iba od začiatku mesiaca február tohto roku. Vodič bol na mieste podrobený dychovej skúške na alkohol, ktorej výsledok bol negatívny. V súvislosti s tragickou dopravnou nehodou bolo začaté trestné stíhanie pre prečin usmrtenia," dodala.

Dodala, že do vyšetrovania budú pribratí aj znalci z odboru dopravy aj z odboru zdravotníctva. "Príčina vzniku nehody, ako aj všetky ostatné podrobnosti, budú predmetom ďalšieho vyšetrovania," uzavrela.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross