No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ: Vodič s autom narazil do betónového premostenia, záchranársky vrtuľník ho previezol do nemocnice

JESENSKÉ – Záchranné zložky boli počas dnešného (7. júna) popoludnia privolané k nehode osobného motorového vozidla na ulicu 1. mája do obce Jesenské.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako informoval Ján Gašo z Operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Banskej Bystrici, v aute zostala jedna osoba zakliesnená a hasiči ju vyslobodzujú pomocou hydraulického zariadenia.

Na mieste zasahuje päť príslušníkov HaZZ na jednom kuse techniky.


AKTUALIZOVANÉ 7. 6. o 16:09: Podľa našich informácií z miesta udalosti, vodič auta z Maďarska z doposiaľ nezistených príčin, prešiel do protismeru a narazil do betónového premostenia. Na mieste zasahovali dve posádky záchranárov, hasiči a policajti. Záchranársky vrtuľník muža previezol do nemocnice v Banskej Bystrici.

AKTUALIZOVANÉ 2. o 17:27: "Podľa doterajších zistení z miesta nehody, 59-ročný vodič, občan Maďarska, prešiel z doposiaľ presne nezistených príčin do protismeru, pričom následne narazil pred jedným z rodinných domov do betónového premostenia," uviedla polícia na sociálnej sieti s tým, že vodič zostal zakliesnený vo vozidle a jeho zdravotný stav si vyžiadal okamžitý prevoz do nemocnice. "Všetky okolnosti nehody sú predmetom ďalšieho objasňovania," doplnila polícia.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross