No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ: Žena o život pripravila ročnú dcérku, neskôr spáchala samovraždu

VEĽKÝ LOM – Nešťastie sa stalo v obci pri Veľkom Krtíši, kde v stredu (8. novembra) podvečer našli mŕtve telo matky a jej bábätka. Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky.

AKTUALIZOVANÉ 9. novembra o 10:00 – Podľa našich informácií sa telo nebohej ženy našlo v stodole, kde pred časom spáchal samovraždu jej partner. Mladá žena mala ťažko niesť jeho odchod, o čom svedčia aj jej príspevky na sociálnej sieti.

Článok pokračuje pod reklamou


Viktória v nich otvorene písala o svojom trápení, depresiách a myšlienkach na samovraždu. Žena mala vziať život najprv ročnej dcérke a potom spáchať samovraždu na rovnakom mieste, ako to v máji tohto roka urobil jej nebohý priateľ.

"Môžem potvrdiť, že sme včera (8. novembra) vo večerných hodinách prijali informáciu o úmrtí ročného dieťaťa a jeho matky. Na miesto bol vyslaný výjazd kriminalistov z odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici," uviedla pre portál Rimava.sk banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková a dodala, že bližšie informácie polícia poskytne až po riadnom zdokumentovaní tejto tragickej udalosti.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross