No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Auto narazilo pri Skorušinej do vodiča na štvorkolke

22. februára 2021 |  | | |

Dopravná polícia objasňuje dopravnú nehodu, pri ktorej narazilo osobné auto do štvorkolky. Viedol ju 39-ročný muž z Klenovca. Ako pre Rimava.sk ďalej uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, k nehode došlo v sobotu 20. februára na ceste medzi Klenovcom a Skorušinou.

Článok pokračuje pod reklamouVozidlo VW Golf viedol podľa polície 18-ročný vodič z Kokavy nad Rimavicou, ktorý smeroval od Klenovca. "Pri prejazde zákrutou na zľadovatenej vozovke neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a poveternostným podmienkam. Prešiel s vozidlom do protismeru v čase, keď v smere od Skorušinej prichádzal vodič na štvorkolke. Došlo k čelnej zrážke," priblížila Faltániová. Auto skončilo v ľavej priekope. "Vodič štvorkolky preletel cez riadidlá," konštatovala s tým, že sa ľahko zranil. Polícia považuje za ľahké zranenie aj také, ktoré je odhadované na dobu liečenia do 42 dní. Škoda na vozidlách vznikla vo výške 1 500 eur.

V sobotu došlo aj ku kolízii v Rimavskej Sobote na Cukrovarskej ulici. Nahlásená bola nehoda jedného auta so zranením. Podľa Faltániovej však išlo o škodovú udalosť.

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: OR PZ Rimavská Sobota

DOPLNENÉ: Z havarovaného Passatu vystrihovali mladých ľudí, odviezli ich do nemocnice

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross