No active "ca-sidebar-197687" sidebar

AKTUALIZOVANÉ: Auto ostalo prevrátené na streche, vodič nafúkal takmer dve promile

DRAŽICE – Pri nedeľňajšej nehode (4. september) večer pri obci Dražice opäť úradoval alkohol.

Ako informoval Ján Ostrihoň z Operačného strediska v Banskej Bystrici, na mieste zasahovali štyria príslušníci HaZZ na jednom vozidle. "Zasahujúci príslušníci asistovali Záchrannej zdravotnej službe, vykonali protipožiarne opatrenia na havarovaných vozidlách a skontrolovali únik prevádzkových kvapalín," znelo v oficiálnom stanovisku.

Článok pokračuje pod reklamou


Podľa našich doterajších zistení sedeli v aute tri osoby, dvaja muži a žena, ktorá utrpela zranenia. Jej dvaja spolujazdci sa po príchode záchranných zložiek nevedeli dohodnúť na tom, kto vozidlo oficiálne viedol.


AKTUALIZOVANÉ 6. septembra o 10:05: Ako pre portál Rimava.sk potvrdila krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová, nehodu zapríčinil alkohol. "Polícia v Rimavskej Sobote obvinila z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 50-ročného vodiča z Dražíc. V nedeľu o 20:30 viedol vozidlo Škoda Octavia medzi obcami Dražice a Nižná Pokoradz, dostatočne sa nevenoval vedeniu vozidla a zišiel mimo cesty, kde sa s vozidlom prevrátil. Pri kontrole bol vodič vyzvaný, aby predložil doklady a taktiež bol podrobený dychovej skúške, ktorá bola pozitívna, nafúkal v prepočte 1,98 promile alkoholu," uviedla hovorkyňa.

Vodič sa nezranil, no jeho spolujazdkyňa bola jednorázovo ošetrená. Vec bude ukončená v superrýchlom konaní.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross