No active "ca-sidebar-197687" sidebar

BÁTKA: Citroën skrížil cestu kamiónu

15. novembra 2018 |  | | | |

Hoci dopravná nehoda, ktorá sa stala v stredu večer v obci Bátka môže pôsobiť hrozivo. Našťastie si to viac odniesli plechy. A to plechy osobného auta značky Citroën a kamióna značky Iveco. Mladý vodič Citroëna vyviazol len s ľahkými zraneniami. Rimava.sk o tom informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Podľa jej slov k dopravnej nehode došlo v stredu, 14. novembra, krátko po 22:00 hod. na ceste I/16 v obci Bátka. Ako ďalej uviedla, podľa doterajšieho objasňovania, k nehode došlo tak, že 21-ročný vodič vozidla Citroën viedol vozidlo po miestnej komunikácií v obci Bátka, kde pri výjazde na hlavnú cestu I/16 vošiel do dráhy nákladnému vozidlu, ktoré viedol 48-ročný vodič v smere od Tornale na Rimavskú Sobotu.

„Po náraze ostala jazdná súprava stáť na vozovke v smere jazdy a osobné auto ostalo stáť v pravej priekope v smere na Rimavskú Sobotu. Pri dopravnej nehode došlo k ľahkému zraneniu vodiča osobného auta. Alkohol u vodičov vykonanou dychovou skúškou zistený nebol,“ priblížila a dodala, že na vozidlách vznikla škoda vo výške asi 6000 eur. Vodičský preukaz bol 21-ročnému vodičovi zadržaný. Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania.

Zdroj: Rimava.sk FOTO: KR PZ Banská Bystrica


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross