No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Bizarný incident: Internet žije videom agresívneho muža na kapote auta s rimavskosobotskou značkou

BRATISLAVA/RIMAVSKÁ SOBOTA - Internet v piatok (3. 3.) obletelo video incidentu, ktorý sa odohral v Bratislave. Je na ňom zachytený starší muž na kapote auta s rimavskosobotskou značkou, ktorý odtrhnutým stieračom udiera do čelného skla a vulgárne nadáva. Vozidlo sa krátko na to pohne aj s agresorom na kapote.

Video na Facebooku zverejnila satirická stránka Zomri.

V diskusiách na sociálnych sieťach sa rozbehla debata o tom, čo incidentu predchádzalo. Polícia do prípadu vniesla viac svetla.

Článok pokračuje pod reklamou.


Ochrancovia zákona začali trestné stíhanie voči 48-ročnému mužovi, ktorý na Galvaniho ulici v Bratislave poškodzoval strieborný Peugeot, pre úmyselný prečin výtržníctva v súbehu s úmyselným prečinom poškodzovania cudzej veci, s úmyselným prečinom marenia výkonu úradného rozhodnutia a úmyselným prečinom nebezpečného vyhrážania.

"Podľa doposiaľ zistených informácií, prvého trestného činu sa mal podozrivý muž dopustiť vedením motorového vozidla značky Peugeot smerom z Dunajskej Lužnej na parkovisko obchodného centra na Galvaniho ulici v Bratislave i napriek uloženému zákazu činnosti viesť motorové vozidlá. Po zastavení na parkovisku mal následne na uvedenom vozidle odlomiť obidve spätné zrkadlá, poškodiť predný stierač a kopať do karosérie s výhražnými slovami adresovanými 37-ročnej žene sediacej vo vozidle. Tá sa v obave o svoj život rozhodla na vozidle z parkoviska odísť," opísala polícia.


NEVYNECHAJTE: Jozefovi pred mesiacom zhorel dom do tla, aj vďaka finančnej zbierke si môže postaviť nový


"Následne muž nastúpil do vozidla a počas státia na križovatke mal vystúpiť z vozidla, vyskočiť na prednú kapotu, odtrhnúť jeden predný stierač a rukami udierať do čelného skla, čím mal spôsobiť jeho rozsiahle poškodenie. Po príchode viacerých policajných hliadok na miesto 48-ročný muž mal naďalej pokračovať v slovných útokoch na adresu poškodenej, čo u nej malo vzbudzovať obavu o jej život," dodali policajti.

Muža obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia.

Zdroj: FB Haka

NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross