No active "ca-sidebar-197687" sidebar

ČERENČANY: Bodnutý muž sa utopil vo vani. Z jeho zabitia obvinili Miroslava

obvineny Miroslav ČerenčanyZo zločinu zabitia päťdesiatnika Jána obvinili podozrivého 26-ročného Miroslava K. z Čerenčian. Policajti ho zadržali pár hodín po odhalení skutku v neďalekom rodinnom dome. Ako Rimava.sk informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Vašková, prípad začali vyšetrovať ako zločin vraždy, no v priebehu ďalšieho vyšetrovania sa vyskytli nové skutočnosti, na základe ktorých tento skutok prekvalifikovali na zločin zabitia.

 

miroslavMŕtveho muža našli v nedeľu popoludní v bytovom dome, obvinený ho mal napadnúť nožom ešte v sobotu. Podľa Vaškovej mužovi spôsobil dve bodné rany v oblasti rebier a ďalšiu v chrbtovodriekovej oblasti ako aj viacero povrchových rezných rán. „Podľa predbežného vyjadrenia súdneho lekára si ich nemohol poškodený spôsobiť sám,“ povedala Vašková. Ako ďalej spomenula, z predbežnej správy z pitvy vyplýva, že muž zrejme zomrel na následky udusenia utopením.
Obvinený muž bol umiestený do cely predbežného zadržania a zo strany vyšetrovateľa bol podaný návrh na jeho vzatie do vyšetrovacej väzby.

Podľa polície bol mladý muž v minulosti dvakrát súdne trestaný, išlo o majetkovú trestnú činnosť. Aktuálne mu hrozí trest odňatia slobody na 7 až 10 rokov.

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: Polícia, facebook

Súvisiace články
ČERENČANY: Začali stíhanie pre vraždu. Vypočúvajú svedkov a podozrivého
VIDEO: V Čerenčanoch našli zabitého muža, polícia odviedla podozrivého

[media url="https://www.youtube.com/watch?v=rN2opVjSBSM" width="600" height="388"]

 


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross