No active "ca-sidebar-197687" sidebar

ČERENČANY: U Miroslava, obvineného zo zabitia, policajti zistili drogy

obvineny Miroslav na sude Rimavska SobotaU Miroslava, ktorý čelí obvineniu zo zločinu zabitia muža z Čerenčian neďaleko Rimavskej Soboty, policajti zistili drogy. Ako Rimava.sk ďalej informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Vašková, výsledky toxikologického testu po zadržaní 26-ročného Miroslava K. boli pozitívne na THC. Ide o látku obsiahnutú v rastline s názvom Konope siate. Podľa slov hovorkyne polícia prípad naďalej vyšetruje a čakajú na ďalšie výsledky, zo súdneho lekárstva.

Mŕtveho muža našli v nedeľu popoludní 2. februára v bytovom dome v Čerenčanoch, obvinený ho mal napadnúť nožom ešte v sobotu. Podľa policajnej hovorkyne mužovi spôsobil dve bodné rany v oblasti rebier a ďalšiu v chrbtovodriekovej oblasti ako aj viacero povrchových rezných rán. Z predbežnej správy z pitvy vyplynulo, že muž zrejme zomrel na následky udusenia utopením. Podľa polície bol mladý muž v minulosti dvakrát súdne trestaný, išlo o majetkovú trestnú činnosť.

Mladíka polícia zadržala ešte v deň nájdenia mŕtveho Jána. V priebehu týždňa ho polícia obvinila zo zločinu zabitia a sudca okresného súdu rozhodol o vzatí do väzby. Proti rozhodnutiu podal sťažnosť, o ktorej bude rozhodovať krajský súd.

Zdroj: Rimava.sk

Súvisiace články
ČERENČANY: Bodnutý muž sa utopil vo vani. Z jeho zabitia obvinili Miroslava
ČERENČANY: Začali stíhanie pre vraždu. Vypočúvajú svedkov a podozrivého
VIDEO: V Čerenčanoch našli zabitého muža, polícia odviedla podozrivého

[media url="https://www.youtube.com/watch?v=rN2opVjSBSM" width="600" height="388"]

Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross