No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Chcú objasniť nehodu, pri ktorej zomrelo 13-ročné dievčatko. Hľadajú svedkov

ilustračné fotoV blízkosti autobusovej zastávky zrazil 13-ročnú chodkyňu, zraneniam v nemocnici podľahla. Polícia vyšetruje dopravnú nehodu, o pomoc prosí aj svedkov.

K zrážke došlo ešte 20. decembra krátko pred šiestou večer, na ceste v obci Málinec pri autobusovej zastávke. Ako ďalej Rimava.sk informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, 29-ročný vodič Škody Octavia z Málinca za  začiatkom obce Málinec blízko autobusovej zastávky z doposiaľ nezistených príčin zrazil 13-ročnú chodkyňu, ktorá zatiaľ nezisteným spôsobom prechádzala cez cestu. Zraneniam v nemocnici podľahla. Vyšetrovateľ podľa hovorkyne začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.

"Prosíme možných svedkoch dopravnej nehody, hlavne vodiča a osádku doposiaľ nezisteného vozidla idúceho za autobusom odchádzajúcim z autobusovej zastávky v smere na Poltár, ktoré následne odbočilo na obec Ozdín, aby nám poskytli akékoľvek informácie k priebehu nehody," uviedla Faltániová. Podľa jej slov sa svedkovia môžu ozvať telefonicky na t. č. 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek útvare policajného zboru.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross