No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Cudzinec okradol krupiérku o stovky eur, polícia apeluje na obozretnosť zamestnancov herní

Nepozornosť krupiérky v lučeneckej herni na Námestí Republiky vyšla pomerne draho. Neznámy páchateľ ju okradol v sobotu večer o viac ako tisíc eur. Rimava.sk o tom informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, podľa ktorej muži zákona už začali v tejto veci trestné stíhanie z prečinu krádeže, za ktorý hrozí trest odňatia slobody až na 2 roky.

Podľa hovorkyne neznámy páchateľ využil jej nepozornosť tak, že ju zahováral, stískal, bozkával na líce a ruku, zamieňal peniaze a počas toho jej z barového pultu z voľne položenej peňaženky ukradol 1120 eur. „Neznámy páchateľ hovoril po anglicky, pričom sa jedná pravdepodobne o cudzinca, občana Rumunska. Po Lučenci sa pohyboval na osobnom motorovom vozidle VW Sharan Combi, striebornej farby,“ uviedla Faltániová a dodala, že vo vozidle bolo pravdepodobne viac osôb.

„Páchateľ sa pohybuje po rôznych mestách na Slovensku, navštevuje herne kde sa pokúša ukradnúť peniaze, preto upozorňujeme zamestnancov herní, aby boli obozretní a pri takýchto praktikách páchateľa sa nenechali okradnúť o peniaze,“ avizuje policajná hovorkyňa. Ako poznamenala, po páchateľovi polícia pátra, preto akékoľvek informácie o vozidle alebo páchateľovi, môžu občania oznámiť na t. č. 158, alebo na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru.

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: KR PZ Banská Bystrica


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross