No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Ďalší tragický víkend na cestách, pri Rim. Bani po zrážke s BMW zomrel chodec

Na cestách v okrese Rimavská Sobota vyhasol počas tohto víkendu ďalší život človeka. Medzi Rimavskou Baňou a Lehotou nad Rimavicou v sobotu, 13. apríla, vo večerných hodinách zomrel pod kolesami BMW 45-ročný muž, pravdepodobne z Lehoty nad Rimavicou. K tragickej nehode došlo na mokrej ceste mimo obce. Po príchode hasičov z Hnúšte muža mala ešte ošetrovať posádka záchrannej zdravotnej služby. Čierne BMW s rimavskosobotskou poznávacou značkou jednotka hasičov zabezpečila proti vzniku požiaru a úniku prevádzkových kvapalín.


Podľa banskobystrickej policajnej hovorkyne Petry Kováčikovej k nehode došlo v rovnom úseku cesty. „Podľa doterajšieho objasňovania, 33-ročný vodič viedol vozidlo v smere od Rimavskej Bane na obec Lehota nad Rimavicou, pričom zachytil chodca pohybujúceho sa v tom čase pri pravej krajnici,” uviedla pre Rimava.sk Kováčiková. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania, alkohol u vodiča podľa polície zistený nebol. Podľa informácií z miesta nehody vodiča oslnilo prichádzajúce vozidlo keď zachytil chodca a preto ho nevidel. Obidvaja mali smerovať do tej istej obce.


Už viac ako tri soboty po sebe polícia v Banskobystrickom kraji objasňuje dopravné nehody, Prišli pri nich o život najmä mladí ľudia. Pri dopravnej nehode ešte v marci prišiel o život 23-ročný motocyklista v obci Ozdín v okrese Poltár. O týždeň neskôr 22-ročná spolujazdkyňa podľahla zraneniam pri nehode osobného auta, ktoré havarovalo na rýchlostnej ceste R1. Uplynulý aprílový víkend došlo v zákrutách pri Drienčanoch k ďalšej tragickej nehode, pri ktorej o život prišiel 22-ročný muž z Rimavskej Soboty. K nehode došlo rovnako na mokrej ceste.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross