No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DOPLNENÉ: Tragédia na koľajniciach, o život prišla žena

LENARTOVCE – V Rimavskosobotskom okrese v utorok (17. januára) popoludní došlo ku tragickej udalosti. V katastri obce Lenartovce prišla o život žena, zachytil ju vlak.

Ako uviedol Jozef Fekiač z Operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici, príslušníci HaZZ po príchode na miesto udalosti zistili, že zrazená osoba sa nachádza približne 250 metrov za vlakovou súpravou.

Článok pokračuje pod reklamou


"Osoba v čase príchodu príslušníkov nejavila známky života. Príslušníci HaZZ boli po príchode na miesto udalosti nápomocní ostatným záchranným zložkám na mieste udalosti. Na mieste udalosti sa nachádza posádka Záchrannej zdravotnej služby ako aj hliadka polície. V dôsledku udalosti došlo k dočasnému obmedzeniu železničnej dopravy v uvedenom úseku železničnej trate," dodal Fekiač.

Viac informácií zisťujeme. O stanovisko sme požiadali políciu, správa bude aktualizovaná.


AKTUALIZOVANÉ 20. januára o 12:20: Ako pre Rimava.sk uviedla krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová, Železničná polícia v Lučenci začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.

"Dňa 17. 1. 2023 v popoludňajších hodinách, na železničnej trati v úseku Lenartovce – Číž, došlo k zrážke vlaku smerujúceho zo železničnej stanice Košice do železničnej stanice Zvolen s osobou, ktorá utrpela zranenia nezlučiteľné so životom. V prípade prebieha vyšetrovanie, bola nariadená zdravotno – bezpečnostná pitva," dodala.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross