No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Dvaja cyklisti narazili do dverí áut a skončili so zraneniami

Na prvý pohľad obyčajná nehoda, no skončila sa zraneniami. Prvá nehoda sa stala vo štvrtok doobeda v Kokave nad Rimavicou a druhá dnes okolo pol jedenástej v centre Lučenca. Vždy narazili cyklisti do dverí osobných áut.

V Kokave nad Rimavicou išla 37-ročná cyklistka z Kokavy po ceste a v smere jej jazdy otvoril ľavé predné dvere 61-ročný vodič auta. „Vodič vystupoval z auta. Otvoril dvere a cyklistka už nestačila vybočiť a nedokázala sa vyhnúť zrážke do dverí. Utrpela zranenia s dobou liečenia do 14 dní. Alkohol nebol zistený u ani jedného z nich a škoda je 50 eur. Vodičovi bol zadržaný vodičský preukaz na mieste,“ povedala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Hrozivo vyzerala nehoda cyklistu s autom dnes dopoludnia, 25. augusta, v Lučenci. Vodič chcel taktiež vystúpiť z auta. „Otváral som dvere a zrazu mi do nich narazil cyklista. Ja som ho vôbec nevidel, musel ísť rýchlo,“ bránil sa vodič. Cyklista mal zranenú hlavu a viac častí tela a museli ho odviezť do nemocnice v Lučenci. Nehoda je stále v štádiu vyšetrovania.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross