No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Dve nehody v jednom úseku s približne hodinovým odstupom, účastníci mali šťastie v nešťastí

Smer na obec Bakta ako aj úsek za obcou je žiaľ známy dopravnými nehodami. Tie poznačili aj utorkové popoludnie, keď sa na tomto úseku stali takmer identické dve nehody. V obidvoch kolíziách išlo o zrážku kamióna s osobným vozidlom. Ich účastníci však mali napriek tomu šťastie.

Prvá dopravná nehoda sa stala krátko pred poludním pri časti Vinice, kde sa zrazili kamión s osobným vozidlom, z ktorého unikali pohonné hmoty. Ako ďalej Rimava.sk informoval okresný riaditeľ Hasičského a Záchranného Zboru v Rimavskej Sobote Marek Laššák, pri nehode sa ľahko zranil vodič osobného vozidla. Podľa jeho slov sa o vodiča postarali príslušníci HaZZ do príchodu lekárskej služby. Tá ho ošetrila na mieste. „Miesto dopravnej nehody bolo vyznačené, vozidlá zabezpečené proti vzniku požiaru a úniku prevádzkových kvapalín,“ priblížil Laššák a dodal, že cesta bola v dôsledku nehody uzatvorená.

Toto uzatvorenie a teda pre niektorých vodičov aj zdržanie mohlo byť príčinou druhej nehody za Baktou pri obci Tomášovce. Rovnako aj tu sa zrazil kamión s osobným vozidlom, ktorého vodič sa taktiež zranil ľahko. Ako riaditeľ Laššák podotkol, po príchode na miesto príslušníci HaZZ zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru a náhodnému pohybu a taktiež zranenej osobe poskytli predlekársku pomoc.

V obidvoch prípadoch si to našťastie odniesli najviac plechy a polícia ich eviduje ako škodové udalosti.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross