No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Exkluzívna spoveď väzňa z Rimavskej Soboty

25. novembra 2016 | |  | | |

sud-ilustracne-fotoViac ako štyri mesiace vo väzbe už strávil mladý Rimavskosoboťan Pavel M., ktorý čelí obvineniu zo zločinu lúpeže. V liste adresovanom našej redakcii sa však za všetko ospravedlňuje a požiadal nás o jeho zverejnenie. Sudca Okresného súdu, obvineného po tom, ako opakovane bil svoju mamu, vzal do väzby v Banskej Bystrici. Ako ďalej vtedy pre Rimava.sk banskobystrická policajná hovorkyňa Andrea Petrovičová priblížila konanie 29-ročného Pavla, od mamy chcel, aby mu odovzdala rôzne sumy peňazí a to tak, že po nej hádzal rôzne veci a bil ju. „Spôsobil jej zranenia s dobou liečenia a PN do 15 dní,“ dodala Petrovičová.
meloList uverejňujeme v pôvodnom znení: „Najviac na svete milujem v prvom rade moju mamičku a hudbu a to konkrétne DJ-ing. Verejne sa veľmi ospravedlňujem mojej drahej mamičke, ktorú veľmi ľúbim a strašne mi chýba. Mamička moja, všetko úprimne zo srdca veľmi ľutujem. Sám sebe nikdy neodpustím to, že aký zlý syn som bol a ubližoval tým osobe, ktorú si veľmi vážim. Verejne sľubujem, že už nikdy v živote sa ničoho zlého nedopustím. Mamička, chcem ti pekne poďakovať, že si mi dala to najvzácnejšie a to život. Ďakujem za to, že si nás sama vychovala a nevykašľala si sa na nás a vždy si stále pri nás. Za to ti patrí veľké uznanie aj veľká vďaka. Chcem ti tú všetku starostlivosť a pomoc vrátiť. Viem, že budem mať čas, lebo ty si veľmi silná žena to vieš aj ty lebo už si toho zažila veľa a nevzdala si to nikdy. Budem ti vo všetkom pomáhať ako si aj ty mne stále pomohla. Vždy si pomohla aj z toho posledného a našla si spôsob aj keď si od seba zobrala to posledné a to si veľmi cením viac než zlato. Všeličo napravím a budem sa tak správať aby si bola na mňa hrdá. Mamička, si to najvzácnejšie čo v živote mám si najlepšia mama na svete. Niektoré životné situácie nás zmenia tak, že už nikdy nebudeme takí ako predtým a ja viem, že som sa už zmenil a to k lepšiemu. Mal som dosť času na premýšľanie o svojom živote. Minulosť už nezmením, tá sa už stala ale mám šancu premýšľať čo ďalej o svojej budúcnosti a viem, že sa rozhodnem správne. Môj odkaz pre tých čo si nevážia rodičov: Vážte si svojich rodičov a každý deň im povedzte ako ich veľmi ľúbite a urobte si školy a plňte si svoje sny tvrdou prácou a vytrvalosťou príde zaslúžená odmena. Váš DJ Melko.“

O priebehu súdneho konania sme kontaktovali aj hovorkyňu krajského súdu, stanovisko zatiaľ nezaujali. Správa bude doplnená.

Rimavskosoboťan verejne oľutoval svoj čin, sudca ho poslal za mreže

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross