No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Po prejdení zákruty dostal šmyk, narazil do auta v protismere

z miesta nehodyNa ceste medzi Rimavskou Sobotou a Baktou, v časti Vinica, sa v sobotu dopoludnia stala dopravná nehoda. Vodič Renaultu Scénic narazil do zvodidiel a potom do Volkswagenu v protismere, zranených z miesta odviezli sanitky. V aute bolo aj dvojročné dieťa, vyviazlo však bez ujmy na zdraví. Premávka bola odstavená v oboch smeroch.

Ako Rimava.sk informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, k nehode došlo v sobotu, 14. marca, približne o 9.40 hod. Vozidlo Renault Scénic viedol 30-ročný vodič z Fiľakova, smeroval od Rimavskej Soboty na Baktu. Podľa slov hovorkyne po prejdení zákruty dostal šmyk a narazil do zvodidiel, odkiaľ ho odrazilo do protiidúceho vozidla Volkswagen Transporter s prívesným vozíkom. Vodič Renaultu utrpel ťažké zranenia, rovnako aj jeho 30-ročná spolujazdkyňa. Ďalšia, 51-ročná žena, sa zranila ľahko. Ako hovorkyňa ďalej spomenula, dvojročné dieťa, ktoré bolo v autosedačke, sa nezranilo.

Za volantom vozidla Volkswagen Transporter sedel 49-ročný vodič z Uzovskej Panice, viezla sa s ním 67-ročná žena, obaja vyviazli s ľahkými zraneniami.

Škoda na vozidlách bola odhadnutá na 6 tisíc eur, poškodením zvodidiel vznikla škoda 500 eur, uviedla policajná hovorkyňa. Ako spomenula, podľa doteraz vykonaného objasňovania vodič Renaultu neprispôsobil rýchlosť jazdy stavu a povahe vozovky a svojim schopnostiam. Alkohol zistený nebol.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross