No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DOPLNENÉ: Pri Ružovej osade havarovala vojenská tatrovka

9. septembra 2010 |  | 

Úsek častých dopravných nehôd cesty I/50 na rozhraní Rimavskosobotského a Lučeneckého okresu, nazývaný Ružová osada, bol dnes ráno miestom ďalšej nehody. Približne o siedmej hodine tu na mokrej vozovke havarovala vojenská tatrovka z Rožňavy, v ktorej sa zranili dvaja muži.

Vodič cisternovej tatrovky išiel v smere od Rimavskej Soboty. V ľavotočivej zákrute podľa našich informácií neprispôsobil rýchlosť stavu a povahe vozovky, v šmyku prerazil zvodidlá a z niekoľkých metrov dopadol mimo cestu.

Na mieste je aj vojenská polícia, ktorá nehodu prešetruje.

Doplnené o 14:25 hod.
Ako pre Rimava.sk uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, dopravnú nehodu zapríčinil 40-ročný Andrej z Rožňavy, vodič nákladného motorového vozidla značky Tatra z Rožňavy, ktorý v úseku častých dopravných nehôd, kde je rýchlosť obmedzená na 60 km/hod. neprispôsobil rýchlosť jazdy stavu a povahe vozovky a s vozidlom dostal šmyk.

"Pri nehode sa ľahko zranil vodič aj 34-ročný spolujazdec Roman z Rimavskej Soboty. Obidvaja sa zo zranení budú liečiť do sedem dní," povedala pre Rimava.sk Faltániová. Ako dodala, alkohol u vodiča zistený nebol, škoda na vozidle je odhadnutá na dve tisíc eur. Na zvodidlách a betónovom múriku ďalších 1 300 eur.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross