No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Večerná zrážka troch áut si vyžiadala zranenia

23. novembra 2022 | | | |  | 

LUČENEC - Dopravnou nehodou sa začal stredajší (23. 11.) večer v centre Novohradu. Nad Opatovou, na križovatke ciest I/16 a I/75, sa zrazili tri autá.

Podľa prvých informácií od Jozefa Fekiača z oddelenia Operačného riadenia a Integrovaného záchranného systému Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici sa udalosť nezaobišla bez zranení.

Článok pokračuje pod reklamou.


"Celkovo sa v havarovaných vozidlách nachádzalo sedem účastníkov. Pri udalosti došlo k zraneniu dvoch osôb - posádka jedného z vozidiel. Príslušníci HaZZ po príchode na miesto udalosti zabezpečili havarované vozidlá proti vzniku požiaru a úniku prevádzkových kvapalín," priblížil Fekiač.

Zraneným poskytli predlekársku prvú pomoc. Na mieste sa okrem hasičov nachádzajú tri posádky záchrannej zdravotnej služby a polícia.

Aktualizované o 17:55 hod.: Podľa informácií nášho partnerského webu Novohradske.sk malo k zrážke dôjsť, keď jedno z áut odbáčalo z cesty I/16 doľava smerom do Lučenca, pričom do neho narazilo protiidúce auto. Po následnej kolízii jedno z vozidiel narazilo do tretieho auta.

Medzi zranenými by mali byť aj deti.

Premávku riadia policajti, ktorí autá z mesta púšťajú len smerom na Zvolen. Smerom na Rimavskú Sobotu je zatiaľ cesta uzavretá. So žiadosťou o viac informácií sme sa obrátili na políciu.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross