No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DOPLNENÉ: FOTO/VIDEO: V Tomašovej opäť zasahovali kukláči

kuklaci-tomasova10V mestskej časti Rimavskej Soboty – Tomašová zasahovali ráno kukláči. Domovú prehliadku robili v dvoch rodinných domoch na Krajnej ulici. Podľa reakcie susedov z okolitých domov na netradičné ráno, ich ráno prebudil veľký krik. Okrem niekoľkých policajtov a kukláčov tam boli aj príslušníci národnej jednotky proti nelegálnej migrácii a psovod. Podľa našich informácií polícia predviedla na výsluch dve osoby.
Kukláči na tej istej ulici zasahovali už dávnejšie, v neďalekom rodinnom dome. V mestskej časti Tomašová policajti Národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii zasahovali aj v apríli 2015, kde bola akcia zameraná na odhalenie prípadu obchodovania s ľuďmi.

Správa bude doplnená o stanovisko polície.

Doplnené 5. januára o 14:35 hod.:
Redakcia Rimava.sk sa ešte včera obrátila na Prezídium Policajného zboru s otázkou, aký bol dôvod zásahu, koľko presne ľudí v prípade zadržali alebo či prípadne aj niekoho už obvinili z trestnej činnosti. Ako nám dnes hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka odpísal, zatiaľ nebudú poskytovať bližšie informácie. „Aby nedošlo k zmareniu alebo sťaženiu konania úradu hraničnej a cudzineckej polície, v tejto chvíli nie je možné k zásahu národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii poskytnúť žiadne informácie,“ uviedol Slivka, podľa ktorého budú verejnosť informovať, až keď to procesná situácia dovolí.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross