No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Vodič v meste spôsobil nehodu na vyradenej motorke, z miesta ušiel

POLTÁR - Zrážkou motorky a auta sa skončila nedeľa (5. 6.) v Poltári. K nehode došlo podvečer o 17:28 hod. na križovatke ulíc 9. mája a Podhorská.

Ako polícia uviedla na sociálnej sieti, neznámy vodič motorky Honda CBR 1000 RR (EČV RS159AF), ktorá je dočasne vyradená z cestnej premávky, pravdepodobne nedodržal bezpečnú vzdialenosť za autom, ktoré odbáčalo doľava na Podhorskú ulicu.

Článok pokračuje pod reklamou


Následkom toho malo dôjsť k zrážke a následnému pádu motorky na zem.

"Na motocykli mal byť neznámy muž s neznámou spolujazdkyňou. Na mieste dopravnej nehody, bezprostredne po jej vzniku, zastavilo vozidlo so zahraničným evidenčným číslom, do ktorého mali vodič motocykla aj spolujazdkyňa nastúpiť s tým, že idú na ošetrenie do nemocnice v Rimavskej Sobote, kde však neboli a na základe preverenia hliadkou nebolo potvrdené, že by takéto osoby boli na ošetrení v nemocnici v Lučenci alebo v nemocnici v Hnúšti," konkretizovala polícia.

Neznámy motorkár tak z miesta po zrážke odišiel, čím si nesplnil povinnosti účastníka škodovej udalosti, respektíve dopravnej nehody. Polícia sa preto na ľudí obracia so žiadosťou o spoluprácu pri vyšetrovaní tejto udalosti.

"Hľadáme prípadných svedkov, ktorí nám pomôžu nájsť motorkára, ako aj jeho spolujazdkyňu. Ak budete mať akékoľvek informácie, zavolajte na číslo 158," vyzýva polícia.

ĎALŠIE SPRÁVY Z REGIÓNU


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross