No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO: Záchranné zložky dnes ráno zasahovali pri nehode troch áut

BOTTOVO - Štyria príslušníci hasičského a záchranného zboru (HaZZ) na jednom kuse techniky, Záchranná zdravotná služba (ZZS) a polícia boli dnes (16. 9.) ráno privolaní k nehode troch osobných motorových vozidiel k obci Bottovo.

Podľa našich informácií z miesta udalosti, vodič z Maďarska na bielom aute pravdepodobne dostal mikrospánok a následne prešiel do protismeru, kde sa zrazil s ďalšími dvomi autami. Tie po náraze skončili v priekope mimo vozovky.

Článok pokračuje pod reklamou


"Príslušníci HaZZ po príchode na miesto udalosti zabezpečili havarované vozidlá proti vzniku požiaru a úniku prevádzkových kvapalín. Uniknuté prevádzkové kvapaliny boli zasypané sorbčnou látkou a zozbierané do zbernej nádoby. Zranené osoby sa v čase príchodu príslušníkov HaZZ nachádzali v ošetrení posádky Záchrannej zdravotnej služby," informoval Jozef Fekiač z Operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici.

ZZS so zraneniami do nemocnice previezla vodiča bieleho auta, vodičku červeného auta značky Škoda a jej spolujazdkyne. Vodič čierneho auta značky Opel pri nehode neutrpel žiadne vážnejšie zranenia. Ani jeden z vodičov nenafúkal.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross