No active "ca-sidebar-197687" sidebar

FOTO/VIDEO: Po zrážke na dvojprúdovke odviezli zranenú chodkyňu

z miesta nehodyZáchranári a policajti smerovali v utorok popoludní k dopravnej nehode, ktorá sa stala približne o pol druhej v centre Rimavskej Soboty, na Malohontskej ulici. Zdravotníci ošetrili chodkyňu a odviezli ju do nemocnice. Podľa našich zistení z miesta nehody žena prechádzala cez priechod pre chodcov, pričom vodič vozidla Renault jej dával prednosť. Zozadu však mala do neho naraziť Škoda Roomster, pričom po náraze Renault zachytil chodkyňu. Okolnosti zrážky na mieste zisťovala polícia a usmerňovala aj premávku na frekventovanej ceste.

Chodkyňu z miesta nehody odviezla sanitka. „Posádka Rýchlej zdravotnej pomoci na mieste ošetrila ženu, ktorá pri nehode spadla na chrbát a poranila si členok. Bola pri vedomí, orientovaná a vystrašená. Posádka ju previezla do nemocnice," uviedla pre Rimava.sk Alena Lacyková-Krčová, hovorkyňa skupiny Falck na Slovensku.

O bližšie informácie k nehode sme požiadali policajnú hovorkyňu. Správa bude doplnená.

Doplnené o 16.30 hod.
Ako informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, za volantom vozidla Škoda Roomster sedel 41-ročný muž z Rimavskej Soboty. Podľa doterajšieho zisťovania narazil do Renaultu, ktorý dával prednosť chodcom. Ako hovorkyňa spomenula, 61-ročná žena z Rimavskej Soboty utrpela ťažké zranenia s dobou liečenia nad 42 dní. Alkohol u vodičov polícia nezistila, škodu predbežne vyčíslili na 1500 eur.
[su_media url="https://www.youtube.com/watch?v=DiOkOmPjKGc" width="600" height="400"]

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross