No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Hľadajú podvodníka aj lupiča. Na zozname sú aj títo neplatiči výživného

policia (1)Lúpež, krádež a podvody majú tentokrát na svedomí hľadané osoby z okresu Rimavská Sobota, Lučenec či Revúca, na ktoré vydali súdy príkaz na zatknutie. Jedným z hľadaných je aj Jozef Auxt z Rimavskej Soboty, ktorý je hľadaný za prečin zanedbania povinnej výživy. Informácie o ľuďoch, ktorí sú na zozname polície, možno oznámiť na čísle 158 alebo na ktoromkoľvek útvare policajného zboru.

 

 

Auxt-JozefAUXT Jozef – hľadaná osoba
38-ročný Jozef Auxt z Rimavskej Soboty je hľadaný za prečin zanedbania povinnej výživy. V mieste trvalého bydliska sa nezdržiava a jeho súčasný pobyt nie je známy.

 

 

 

Berkyová-DenisaBERKYOVÁ Denisa – hľadaná osoba
35-ročná Denisa Berkyová z Lučenca je hľadaná pre trestný čin krádeže. V mieste trvalého bydliska sa nezdržiava a jej súčasný pobyt nie je známy.

 

 

 

Berki-SilvesterBERKI Silvester – hľadaná osoba
Poverený policajt požiadal o vypátranie obvineného 28-ročného Silvestra Berkiho z Lučenca. V mieste trvalého bydliska sa nezdržiava a jeho súčasný pobyt nie je známy.

 

 

 

Berki-FerdinandBERKI Ferdinand – hľadaná osoba
47-ročný Ferdinand Berki z Lučenca je hľadaný za prečin zanedbania povinnej výživy. V mieste trvalého bydliska sa nezdržiava a jeho súčasný pobyt nie je známy.

 

 

 

Bariová-InaBARIOVÁ Ina – hľadaná osoba
31-ročná Ina Bariová z Lučenca je hľadaná za prečin krádeže a bol vydaný príkaz na jej dodanie do výkonu trestu odňatia slobody. V mieste trvalého bydliska sa nezdržiava a jej súčasný pobyt nie je známy.

 

 

 

BABARIK Gabriel BABARIK Gabriel – hľadaná osoba
46-ročný Gabriel Babarik z Jesenského, okres Rimavská Sobota, je hľadaný za prečin zanedbania povinnej výživy. V mieste trvalého bydliska sa nezdržiava a jeho súčasný pobyt nie je známy.

 

 

 

 

BOČÍK Michal BOČÍK Michal – hľadaná osoba
Na hľadaného 41-ročného Michala Bočíka z Tomášoviec, okres Lučenec, je vydaný európsky zatýkací rozkaz pre zločin podvodu. V mieste trvalého bydliska sa nezdržiava a jeho súčasný pobyt nie je známy.

 

 

 

 

BERKIOVÁ-ErikaBERKIOVÁ Erika - hľadaná
33-ročná Erika Berkiová, rodená Farkašová z Jesenského, okres Rimavská Sobota je hľadaná na základe žiadosti Okresného súdu v Rimavskej Sobote. V mieste trvalého bydliska sa nezdržiava a jej súčasný pobyt nie je známy.

 

 

 

BLASKO-PavelBLASKO Pavel – hľadaný
Na menovaného 24-ročného Pavla Blaska z Drienčan, okres Rimavská Sobota je vydaný príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody pre zločin lúpeže. V mieste trvalého bydliska sa nezdržiava a jeho súčasný pobyt nie je známy.

 

 

 

 

 

 

 

 


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross