No active "ca-sidebar-197687" sidebar

VIDEO: Muža, ležiaceho na ceste v Hnúšti, prešlo auto. Zraneniam podľahol

18. októbra 2014 |  | | |

nehoda-hnustaTragická nehoda sa stala v piatok podvečer v Hnúšti v okrese Rimavská Sobota. Štyridsaťdeväťročný vodič, policajt z tamojšieho obvodného oddelenia, prešiel na ceste ležiaceho muža. Ako ďalej Rimava.sk informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, muža ležiaceho na ceste sa aj napriek rýchlemu zásahu záchranárov a prevozu do nemocnice nepodarilo zachrániť.

K nehode došlo na Ulici 1. Mája na rovnom a mokrom úseku cesty počas hmlistého počasia. Miesto bolo približne tri hodiny uzavreté, do vyšetrovania bol podľa Kováčikovej pribraný aj znalec z odboru dopravy. Dlhoročný policajt išiel do práce v smere od Klenovca na Rimavskú Sobotu. Zrazený muž je zatiaľ podľa prvotných informácií polície neznámej totožnosti. Ako Kováčiková dodala, alkohol u vodiča zistený nebol, u nebohého ho budú zisťovať pri pitve. Muž ležiaci v strede cesty bol podľa našich informácií pravdepodobne pod vplyvom alkoholu a nemal na sebe reflexné prvky.

Za posledné dva týždne ide v Hnúšti o druhý prípad nehody, kedy na ceste ležal muž a prešlo ho auto. Štyridsiatnik Július začiatkom októbra utrpel zranenia s dobou liečenia viac ako 42 dní. Mladý vodič z Hnúšte ho prešiel v centre, neďaleko krčmy.

[su_media url="https://www.youtube.com/watch?v=awVVRwx8DVg" width="600" height="388"]

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross