No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DOPLNENÉ: Katarína odišla vlakom do školy a zatiaľ sa nevrátila, polícia žiada o pomoc

policia-zbernaPolícia v Rimavskej Sobote sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní nezvestnej mladistvej z Hajnáčky. Ide o 15-ročnú Katarínu Szókovácsovú, ktorá odišla z miesta bydliska v utorok, 12. apríla, ráno vlakom z Fiľakova do Rimavskej Soboty, kde navštevuje školu na Novomeského ulici. *Podľa informácií od polície sa však Katarína vrátila domov a tak pominuli dôvody jej pátrania. Ako ďalej Rimava.sk informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, Katarína v utorok ako aj v stredu, 13. apríla, v škole nebola a od jej odchodu vlakom nemajú príbuzní o dcére žiadne správy. „Nezvestná nemá so sebou mobilný telefón. Z domu odišla tento rok už viackrát,“ uviedla hovorkyňa.

Katarína je štíhlej postavy, má čierne vlasy siahajúce po driek, zelené oči, hovorí po maďarsky a slovensky. Na sebe mala podľa hovorkyne oblečené tmavomodré rifle, biele tenisky s kvetinovým vzorom, biely pulóver s kapucňou a červeným nápisom I Love New York, mala so sebou ruksak zeleno-modro-červenej farby, finančnú hotovosť a osobné doklady.

*Doplnené 15. apríla o 11:00 hod.

„Žiadame občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnej dievčine oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, alebo na linku tiesňového volania číslo 158,“ avizuje Faltániová.

Katarína Szókovácsová,RS

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross