No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Kuriózny prípad v okrese Lučenec: Zlodej pri lúpeži zostal prekvapený

Zdroj foto: Polícia SR - Banskobystrický kraj

OKRES LUČENEC – Lučenecká polícia rieši kuriózny prípad. V jednej z obcí v okrese Lučenec do rodinného domu vstúpil v pondelok (22. mája) muž a ukradol plechovú skrinku.

Skrinku následne ukradol a otvoril ju sekerou, potom však zostal prekvapený. O prípade informovala polícia na svojej stránke na sociálnej sieti.

"Jej obsah tvorilo množstvo bankoviek a zlata. Takúto ´korisť´ veru nečakal, dokonca ho to vyľakalo. Nechal peniaze peniazmi a zlato zlatom a z miesta ušiel," uviedla polícia.

Článok pokračuje pod reklamou


Polícia v krátkom čase vypátrala páchateľa, ktorý sa ku skutku priznal, ukázal miesto kde skrinku nechal a tak ukradnuté veci budú vrátené právoplatným majiteľom.

"Polícia v Lučenci rieši prípad zločinu krádeže a prečinu porušovania domovej slobody. Vyšetrovateľ obvinil z uvedených trestných činov 17-ročného mladíka, ktorý je z tej istej obce, kde sa skutok stal. V zmysle trestného zákona za takúto krádež hrozí trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov. Obvinený je stíhaný na slobode a keďže je mladistvý, hrozí mu polovičný trest," doplnila polícia.

Zdroj foto: Polícia SR - Banskobystrický kraj

NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross