No active "ca-sidebar-197687" sidebar

LUČENEC: Dvaja muži na námestí napadli okoloidúceho a pracovníka bezpečnostnej služby

Foto: FB Polícia SR - Banskobystrický kraj

LUČENEC – Polícia rieši prípad výtržníctva, ku ktorému došlo ešte minulý týždeň v obchodnom centre Galéria v Lučenci. Obvinenie už vzniesli dvom Lučenčanom – 35-ročnému G. B. a 38-ročnému M. H.

"Vo štvrtok (2. 2.) v podvečerných hodinách došlo v Lučenci na Námestí republiky k fyzickému napadnutiu 32-ročného muža. V čase napadnutia bol muž na prechádzke so psom, ktorého mal na vôdzke. Najprv jeden z obvinených hodil do poškodeného plechovku od piva, po čom poškodený prešiel pred vchod obchodného centra, kde sa nachádzalo viac ľudí. Následne obidvaja obvinení išli za ním a poškodeného obaja fyzicky napadli. Opakovane ho udierali do oblasti hlavy a tváre," opísala polícia.

Článok pokračuje pod reklamou.


Agresívna dvojica potom fyzicky napadla aj príslušníka bezpečnostnej služby obchodného centra, ktorý chcel 32-ročnému mužovi pomôcť.

"Pracovníka bezpečnostnej služby taktiež jeden z obvinených udrel päsťou do tváre. Našťastie, ani jeden z poškodených neutrpel zranenie, ktoré by si vyžiadalo lekárske ošetrenie," dodala polícia.

Muži zákona útočníkov zadržali, vec riešia v superrýchlom konaní. Jeden z obvinených, 35-ročný G. B., bol v minulosti niekoľkokrát súdne trestaný, prevažne za majetkovú trestnú činnosť.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross