No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Mladý muž, ktorý záhadným spôsobom umrel vo Fiľakove, bol z Rimavskej Soboty

18. augusta 2021 | | |  | 

FIĽAKOVO/RIMAVSKÁ SOBOTA – Mladík najskôr v paneláku vyčíňal, o niekoľko minút potreboval pomoc záchranárov. Aj napriek ich snahe sa im ho nepodarilo zachrániť.

Fiľakovskí policajti a obyvatelia jedného z panelákov na ulici 1. mája mali dramatický záver minulého týždňa. V piatok 13. augusta okolo 12:00 bola policajná hliadka vyslaná na preverenie oznámenia o tom, že na danej ulici vo Fiľakove sa pohybuje nahý muž. „Po príchode na miesto bolo zistené, že muž sa nachádza na medziposchodí obytného domu,“ informuje ďalej Petra Kováčiková z oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva PZ v Banskej Bystrici.

Článok pokračuje pod reklamou



Podľa našich informácií bol muž agresívny pred a aj po príchode polície. V bytovke nebýval, noc zo štvrtka na piatok strávil u svojho kamaráta. V piatok doobeda, potom, čo vybehol na ulicu, sa vrátil späť do bytovky. Vtrhol však do bytu kamarátovej susedky – dvere mu sama otvorila po tom, čo na ne zabúchal. V jej byte rozbil pravdepodobne sklenené výplne dverí, na ktorých sa porezal. Zakrvavený vybehol z bytu, polícia ho našla na medziposchodí.

„Muž ležal na zemi, mal na tele poranenia. Osoba následne upadla do bezvedomia a aj napriek snahe záchranárov sa muža oživiť nepodarilo,“ uviedla ďalej Kováčiková. To, či boli príčinou mužovho vyčíňania drogy alebo alkohol, zatiaľ nie je známe. „V prípade bola nariadená súdna pitva na zistenie bezprostrednej príčiny jeho smrti. Išlo o 24-ročného muža z RS. Bližšie, resp. podrobnejšie informácie k prípadu polícia neposkytuje,“ uzavrela Petra Kováčiková s tým, že policajti z Fiľakova začali trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross