No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Muž mal znásilniť ženu, všetko si nahrať a vydierať ju. On tvrdí, že vyhotovené video dokazuje jeho nevinu

27. januára 2023 | |  | 
Foto ilustračné.

LUČENEC – Už takmer osem mesiacov je obžalovaný Peter stíhaný väzobne za pohlavný styk proti vôli poškodenej. Všetko si mal nakrútiť a potom ju vydierať, že to zverejní. Peter však tvrdí, že toto video dokazuje jeho nevinu.

Poškodená nechcela, aby na súdnom pojednávaní, ktoré sa konalo vo štvrtok 26. januára, bola verejnosť. Informáciu o obžalovanom priniesol regionálny štáb TV JOJ vo svojej reportáži.

Článok pokračuje pod reklamou


Obžalovaný sa stále nachádza v Ústave pre výkon väzby a trvá na svojej nevine. “Skutky sa stali, ale nie za takých okolností ako opisuje. Nenaplnili skutkovú podstatu žiadneho trestného činu,” povedal Peter pre TV JOJ.

Obžalovaný vypovedal na súde dve hodiny, na proces sa pripravoval. Pre televíziu povedal, že na 20 svedkov má pripravených približne 760 otázok. Problém pre neho bol však v tom, že na pojednávaní žiadni svedkovia nevypovedali.

Slovo získal len obžalovaný Peter a poškodená žena. V pojednávacej miestnosti sa zdržali takmer 5 hodín. Peter vyhotovil z osudného večera aj videozáznam bez súhlasu ženy. Podľa jeho slov má video dokázať jeho nevinu. Hlavné pojednávanie má pokračovať v polovici februára. Vtedy sa obžalovaný pokúsi požiadať o prepustenie z väzby. Poškodená sa k téme pre televíziu nevyjadrila.

Viac nájdete v reportáži TV JOJ v čase od 11:35:


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross