No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Muž si chcel siahnuť na život, policajti mu zachránili život

Krátko po 21:00 hod. vo štvrtok 25. apríla dostali policajné hliadky nachádzajúce sa v Hnúšti hlásenie o mužovi, ktorý si chce siahnuť na život. Policajti Pohotovostnej motorizovanej jednotky z Jesenského, ako aj hliadka Obvodného oddelenia Policajného zboru z Hnúšte sa okamžite po tomto oznámení presunuli na adresu, kde má menovaný bývať.

„Po príchode vošli policajné hliadky do bytovky, kde na jednom z poschodí spozorovali pootvorené dvere na byte bez menovky, z ktorého sa ani po výzvach polície nikto neozýval. Nakoľko v tomto prípade bola dôvodná obava o život 36-ročného muža, hliadky vošli do bytu, ktorý prepátrali a v jednej z miestností našli nehybné telo muža, ktorý nejavil známky života,“ informuje krajská polícia prostredníctvom svojej Facebookovej stránky.

Policajti mužovi okamžite začali poskytovať prvú predlekársku pomoc, ktorá bola úspešná a muža sa podarilo vďaka ich snahe zachrániť. „Motív konania 36-ročného muža z dôvodu citlivosti prípadu opisovať nebudeme,“ avizuje polícia s tým, že samovražda nikdy nevyrieši žiadne problémy. „Vždy sa obráťte na svojich rodičov, súrodencov, učiteľov, kamarátov… Každý má niekedy ťažké obdobie a potrebuje pomoc. Môžete sa obrátiť aj na linky 116 111 a 055/ 622 2323,“ zakončuje polícia.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross