No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Na Jánošíkovej auto zrazilo chodca, vybehol z miesta bývalého priechodu pre chodcov

Na Jánošíkovej ulici v Rimavskej Sobote pred kruhovou križovatkou osobné auto dnes dopoludnia zrazilo chodca. Ten podľa svedkov nehody prechádzal na mieste, kde kedysi bol priechod pre chodcov. Aktuálne sa však nachádza o pár metrov ďalej. Na mieste bola dopravná polícia a otraseného chodca odviezla Rýchla zdravotná služba do nemocnice.

Podľa svedkov nehody chodec prechádzal na mieste, kde kedysi bol vyznačený priechod pre chodcov. „Prechádzal po ceste, keď v tom do neho narazilo auto. Chodcovi museli pomáhať postaviť sa na nohy. Bolo vidieť, že je otrasený, ale nič vážne sa mu zrejme nestalo. Potom komunikoval,“ uviedol pre Rimava.sk jeden zo svedkov nehody. Ako ďalej pre Rimava.sk povedal vodič osobného auta značky Opel, vychádzal z cesty zo Sídliska Rimava. „Takže som nešiel ani rýchlo. Keď zrazu sa predo mnou objavil chodec,“ priblížil vodič.

Podľa jeho slov si chodec zrejme musel zmýliť priechody pre chodcov. „Hoci je starý zatretý, stále sa tadiaľ dá prejsť. Nie je tam zábradlie a rovnako možno zmýli chodník so spádom pre kočíky,“ poznamenal.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross