No active "ca-sidebar-197687" sidebar

DOPLNENÉ: Na Kurinci pátrajú po nezvestnom päťdesiatnikovi, vrtuľníkom ho zatiaľ nenašli

policajny-vrtulnikNa Kurinci pri Rimavskej Sobote pátra polícia po nezvestnom 56-ročnom mužovi, ktorý mal v sobotu večer odísť z chaty a domov sa zatiaľ nevrátil. Ako Rimava.sk informoval riaditeľ odboru poriadkovej polície Okresného riaditeľstva PZ v Rimavskej Sobote Pavel Žigo, oznámenie dostali včera popoludní a na mieste urobili previerky, po mužovi pátrali hliadky ako aj psovod. „Dnes ideme robiť opätovnú pátraciu akciu v okolí Kurinca,“ povedal Žigo, podľa ktorého im na pomoc priletí aj vrtuľník.

Na Kurinci a v okolitých lesoch má muža hľadať približne 15 policajtov.
Júliusa naposledy videli okolo 23-hodiny, v pláne mal údajne ísť do mesta.

Doplnené o 17:00 hod. 
Po viac ako dvoch hodinách sa muža zatiaľ nepodarilo nájsť, polícia bude pokračovať v pátraní aj naďalej. Pomocou vrtuľníka letky ministerstva vnútra prehľadali okolie od 13:30 hod. Podľa riaditeľa poriadkovej polície skontrolovali okolité kukuričné polia medzi Kurincom, riekou Rimava, Rimavskou Sobotou a Rimavskými Janovcami. „Viditeľnosť bola dobrá, človeka v modrom oblečení by sme boli zbadali. Prešli sme aj okolo celého jazera," priblížil Žigo a dodal, že zajtra tam budú pokračovať aj za pomoci potápačov, ktorí prehľadajú hladinu jazera.
Muž mal podľa popisu modré nohavice, rifľovú bundu a čierne botasky. Akékoľvek informácie o nezvestnom Júliusovi Čalovi možno oznámiť na policajnom oddelení alebo na bezplatnom čísle 158.

Správu budeme aktualizovať.
Nezvestného muža stále nenašli, pracujú aj s verziou, že odišiel vlakom

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross