No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Doplnené: Na pešej zóne nožom dobodal muža z Rimavskej Soboty

21. mája 2009 |  | |

Včera, v podvečerných hodinách, na Námestí Š. M. Daxnera v Rimavskej Sobote dobodali 51-ročného Tibora Z. Muž bol v blízkosti pešej zóny pri lavičkách. Páchateľ mu uštedril niekoľko bodných rán do hrudníka a nôh. Privolaná rýchla zdravotná služba muža odniesla na Anesteziologicko-resuscitačné oddelenie v tunajšej nemocnici. Podľa našich informácií sa jednalo o muža bez prístrešia, ktorý s ostatnými bezdomovcami často sedávali na lavičkách. Ako pre Rimava.sk povedala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Babulicová, polícia zadržala podozrivú osobu, ktorá sa dnes podrobí výsluchu. „Po ohliadke miesta nálezu bol zaistený nôž s dĺžkou čepele 8 cm,“ uviedla Babulicová, podľa ktorej sa voči páchateľovi pravdepodobne začne trestné stíhanie pre zločin ublíženia na zdraví.

Babulicová dodala, že podvečer v nemocnici skončila aj 28-ročná Vlasta V. z Rimavskej Soboty. „Mala dve bodnutia v oblasti hrudníka,“ povedala Babulicová.

Doplnené 22. mája o 8:25 hod.
"Polícia preverovala aj verziu v súvislosti týchto dvoch prípadov, no podľa doposiaľ zistených informácií sa táto verzia nepotvrdila," doplnila hovorkyňa a dodala, že bližšie okolnosti tohto prípadu sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

[flashvideo filename=http://www.rimava.sk/video/bezdomovec_ok-1.flv /]

Zdroj: Rimava.sk, VIDEO: zábery MsP Rimavská Sobota


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross