No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Napadnutia majú svoju dohru, polícia začala trestné stíhanie

RIMAVSKÁ SOBOTA - Polícia v Rimavskej Sobote začala trestné stíhanie v troch prípadoch výtržníctva a v jednom z nich aj ublíženie na zdraví. Týkajú sa utorkových dvoch napadnutí v uliciach Rimavskej Soboty. Informáciu pre Rimava.sk potvrdil Mário Bóna z Krajského riaditeľstva policajného zboru v Banskej Bystrici.

Článok pokračuje pod reklamou


Ako ďalej doplnil, na polícii boli prijaté trestné oznámenia, vďaka ktorým mohla polícia začať ďalšie úkony. V troch prípadoch išlo o výtržníctvo, v jednom z nich je k tomu pridané aj ublíženie na zdraví. Páchateľom hrozí trest odňatia slobody od šiestich mesiacov do troch rokov v prípade výtržníctva, v prípade ublíženia na zdraví to je v rozmedzí štyri až desať rokov. 

Incidenty sa odohrali v utorok podvečer v rozpätí jednej polhodiny v čase od 19:30 do 20:00. Napadnutí boli dvaja starší muži, jeden pred Kauflandom a druhý pri dvojprúdovej ceste na Malohontskej ulici. V oboch prípadoch podľa slov hovorkyne Záchrannej zdravotnej služby Aleny Krčovej mali muži zranenia hlavy a boli prevezení do nemocnice v Rimavskej Sobote. 


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross