No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Narazil do odstaveného auta, výsledkom sú ťažké zranenia dvoch účastníkov nehody

Tma ako aj pravdepodobne dostatočné nevenovanie sa vedeniu vozidla mali za následok dopravnú nehodu pri obci Hostice v Rimavskosobotskom okrese. Výsledkom sú dvaja ťažko zranení. Rimava.sk o tom informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Dopravná nehoda sa stala v sobotu podvečer, 3. novembra. Ako ďalej hovorkyňa uviedla, podľa doteraz vykonaného vyšetrovania k dopravnej nehode došlo tak, že 30-ročný vodič viedol vozidlo VW Golf v smere od obce Hostice na obec Šimonovce, kde v rovnom úseku cesty na suchej, zjazdnej vozovke sa pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a situácii v cestnej premávke. „Nevšimol si odstavené vozidlo Škoda Felícia, odstavené v pravom jazdnom pruhu v smere jeho jazdy a svojou prednou časťou vozidla narazil do jeho zadnej časti,“ priblížila Kováčiková.

Podľa jej slov za vozidlom Škoda Felícia sa v tom čase nachádzala aj 51-ročná žena, ktorú po náraze odhodilo do ľavého jazdného pruhu, kde ostala ležať. Ako ozrejmila, podľa doteraz zistených informácii, žena mala za odstaveným vozidlom demontovať ťažné lano z ťažného zariadenia vozidla. „Pri nehode utrpela ťažké zranenia,“ doplnila. Podľa našich informácií ženu nakoniec previezli vrtuľníkom do banskobystrickej nemocnice. Ťažké zranenia utrpel aj 27-ročný spolujazdec vo vozidle Škoda Felícia, ktorý v čase nehody sedel v odstavenom vozidle. „V súvislosti s nehodou bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví. Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania,“ zakončila policajná hovorkyňa.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross