No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Nehodový úsek pri Fige si vyžiadal život vodiča. Ďalšia dopravná nehoda v Ružovej osade s vážnym zranením

20. októbra 2011 |  | |

Nehodový úsek neďaleko obce Figa si dnes popoludní vyžiadal ďalšiu obeť. Na zákrute, kde je obmedzená maximálne rýchlosť sa čelne zrazilo nákladné vozidlo prevážajúce automobily s osobným autom štátnej poznávacej značky Sobraniec. Jeho vodič na mieste nehody zraneniam podľahol.

Ako pre Rimava.sk uviedol veliteľ zásahu Csaba Patinák z Hasičského a záchranného zboru v Tornali, nahlásená bola nehoda osobného auta s požiarom a jednou zranenou osobou. "Osoba bola už vytiahnutá z vozidla, požiar bol uhasený. Naše družstvo zabezpečilo miesto nehody proti požiaru a proti úniku ropných látok do vody," povedal Patinák.

Správa bude doplnená.

Doplnené o 21.00 hod.

V Ružovej osade sa zrazili tri osobné autá

Pravdepodobne dážď si na cestách vyžiadal ďalšiu dopravnú nehodu. Približne o 19:30 hod. sa v ďalšom nehodovom úseku Ružová osada, zrazili tri osobné autá. Dva z nich išli v smere na Lučenec, tretie (Škoda Fabia), ktoré malo údajne dostať v pravotočivej zákrute šmyk na Rimavskú Sobotu. Škoda Fabia s rimavskosobotskou poznávacou značkou, ktorá bola najviac poškodená, ostala po náraze na ceste. Rimavskosobotskí hasiči z nej na mieste vyberali vodiča, ktorého pravdepodobne s vážnymi zraneniami záchranári previezli do nemocnice. Cesta je v oboch smeroch uzavretá.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross