No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Nešťastná udalosť v R. Sobote: V byte mali nájsť telo mŕtvej ženy

RIMAVSKÁ SOBOTA – Na ulici L. Svobodu v Rimavskej Sobote zasahujú záchranné zložky. V utorok poobede (5. decembra) tam mali nájsť telo mŕtvej ženy. Nie je vylúčené, že išlo o vraždu.

Podľa našich doterajších zistení, hasiči prišli na sídlisko Západ otvárať byt, v ňom našli ženu so zraneniami, ktorú sa pokúšali spoločne so zdravotníkmi oživiť, no to sa im nepodarilo.

Článok pokračuje pod reklamou


Sociálnymi sieťami sa šíri informácia, že o život ju mal pripraviť jej syn. To zatiaľ potvrdené nie je.

AKTUALIZOVANÉ o 13:30: Ako pre Rimava.sk potvrdila krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, na mieste bolo nájdené telo ženy a polícia v súčasnosti tento prípad dokumentuje a vykonáva úkony.

AKTUALIZOVANÉ o 14:25: Krajská policajná hovorkyňa Petra Kováčiková pre portál Rimava.sk potvrdila, že polícia 5. decembra prijala na linku 158 telefonát o podozrení zo spáchania trestného činu. "Telo bolo nájdené v jednom z bytov na ulici Ludvika Svobodu v Rimavskej Sobote a v byte sa v tom čase nachádzal aj 30-ročný syn nebohej ženy. Nie je vylúčené, že na mieste došlo k násilnému skutku. Polícia prípad dokumentuje a bližšie informácie vzhľadom na prebiehajúce úkony nie je možné nateraz poskytnúť," uviedla Kováčiková.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross