No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Otec, ktorý je v podmienke, mal hodiť o zem svojho dvojročného syna, na krku má obvinenie

Polícia v Rimavskej Sobote vyšetruje prípad zločinu ublíženia na zdraví. Obvineniu zo zločinu už čelí 23-ročný Róbert z Uzovskej Panice, z okresu Rimavská Sobota. Obvinený sa mal skutku dopustiť v pondelok (5.11.) v popoludňajších hodinách v Uzovskej Panici, kde mal silno hodiť o zem svojho, iba dvojročného syna. Rimava.sk o tom informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

„Chlapček utrpel zranenia, ktoré si podľa prvotnej lekárskej správy vyžiadajú dobu liečenia nad 42 dní. Obvinený bol zadržaný, umiestený do cely policajného zaistenia a vyšetrovateľ po vykonaní procesných úkonov, spracuje prokurátorovi podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby,“ uviedla Kováčiková. Podľa jej slov v prípade obvineného ide o muža, ktorý bol v minulosti právoplatne odsúdený za násilnú trestnú činnosť s podmienečným odkladom výkonu trestu odňatia slobody, tento skutok spáchal počas skúšobnej doby podmienečného odkladu výkonu trestu odňatia slobody.

„V minulosti bol tiež postihnutý aj za priestupky proti občianskemu spolunažívaniu. Polícia v prípade vykonáva všetky potrebné procesné úkony,“ dodala hovorkyňa na záver.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross