No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Páchateľom padla do očí záhradná technika i hliníkové disky, škoda je v stovkách eur

Polícia v Rimavskej Sobote má na stole ďalšie prípady krádeží. Doposiaľ neznámym páchateľom padla do očí nielen záhradná technika, ale aj pneumatiky na hliníkových diskoch. Rimava.sk o tom informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

„Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície v Rimavskej Sobote začal 10. augusta trestné stíhanie za zločin krádeže. Nakoľko neznámy páchateľ v nočných hodinách od 9. do 10. augusta v Hnúšti časť Maša vylomil dvere garáže odkiaľ ukradol krovinorez a motorovú pílu,“ priblížila hovorkyňa a dodala, že týmto konaním spôsobil páchateľ škodu majiteľovi vo výške nie menej ako 465 eur.

V druhom prípade išlo o spomínané pneumatiky na hliníkových diskoch. Ako ďalej Kováčiková uviedla, polícia v Rimavskej Sobote začala trestné stíhanie z prečinu krádeže. Tej sa dopustildoposiaľ neznámy páchateľ v neskorých večerných hodinách v stredu, 9. augusta. Podľa hovorkyne na Tulipánovej ulici v Rimavskej Sobote z areálu firmy, do ktorého sa dostal cez otvor v oplotení v blízkosti vstupnej brány ukradol štyri pneumatiky na hliníkových diskoch. „Čim spôsobil škodu majiteľovi vo výške 300 eur krádežou a poškodením škoda zatiaľ nebola zistená,“ dodala Kováčiková na záver.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross