No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Pátrači boli v akcii. Títo Rimavskosoboťania sú stále hľadaní

ilustračné fotoViac ako sto policajtov kriminálnej, poriadkovej, železničnej a dopravnej polície sa zapojilo do utorkovej pátracej akcie v Banskobystrickom kraji. Ako Rimava.sk informovala krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová, počas 8 hodín policajti skontrolovali 532 osôb a 179 motorových vozidiel.

„Zo skontrolovaných osôb bolo 35 osôb, ktoré sa nachádzali v pátraní ako hľadané osoby, nezvestné osoby, osoby na ktoré bol vydaný príkaz na zatknutie, nenastúpili do výkonu trestu odňatia slobody alebo sme pátrali po ich pobyte,“ uviedla hovorkyňa a dodala, že počas akcie policajti zistili aj 79 dopravných priestupkov, väčšinu z nich vyriešili v blokovom konaní.

V Rimavskosobotskom okrese bolo do akcie zapojených 18 policajtov, vypátrali štyri osoby.

Podľa informácií, ktoré pre Rimava.sk poskytlo policajné Prezídium, polícia aktuálne pátra aj po týchto Rimavskosoboťanoch:

 

Balaz-Jan,12.09.78Ján Baláž - hľadaný
Na 35-ročného Jána Baláža z Rimavskej Soboty vydal Okresný súd Čadca príkaz na zatknutie vo veci prečinu zanedbania povinnej výživy.

 

 

 

Balogova-HelenaHelena Balogová - hľadaná
Na 56-ročnú Helenu Balogovú z  Rimavskej Soboty vydal Okresný súd v Lučenci príkaz na zatknutie osoby.

 

 

 

 

Bari-Varady-RobertRóbert Várady Bari – hľadaný
Okresný súd v Rimavskej Sobote vydal na 35 ročného Róberta Várady Bariho príkaz na zatknutie pre prečin neoprávneného zásahu do práva k domu, bytu alebo nebytovému priestoru.

 
Blasko-Pavel,26.1.90Pavel Blasko - hľadaný
Na 23-ročného Pavla Blaska z Rimavskej Soboty vydal Okresný súd Rimavská Sobota Európsky zatýkací rozkaz.

 

 

 

Bobak-Marcel-1987Marcel Bobák – hľadaný
Okresný súd R. Sobota vydal na 26 ročného Marcela Bobáka z Rimavskej Soboty príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody vo veci prečinu krádeže.

 

 

 

 

Informácie k hľadaným osobám môžu občania poskytnúť na známom telefónnom čísle 158 alebo na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross