No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Päťročné dieťa v Panických Dravciach bolo hospitalizované s alkoholovou otravou

Zdroj: Pixabay.com

PANICKÉ DRAVCE – V stredu (1. mája) došlo v obci Panické Dravce k nešťastnej udalosti. Päťročný chlapec sa náhodou dostal k alkoholu, čo malo vážne následky na jeho zdravie a bezpečnosť.

Podľa zistení policajnej hliadky z Lučenca, ktorá bola na miesto udalosti privolaná, chlapec spolu so svojím o rok starším bratom našiel na ulici pohodenú fľašu s alkoholom."Po príchode hliadky sa už na mieste nachádzala aj posádka rýchlej zdravotnej pomoci, ktorá dieťa z dôvodu intoxikácie alkoholom previezla do Banskobystrickej nemocnice," uvádza sa na sociálnych sieťach Polície Banskobystrického kraja.

Článok pokračuje pod reklamou


"Chlapec mal po tom, ako ho jeho sestra doviedla domov upadnúť do bezvedomia. V organizme intoxikovaného dieťaťa bolo zistené viac ako 2,5 promile alkoholu," uvádza sa ďalej na sociálnych sieťach. Vďaka rýchlemu zásahu lekárov bol chlapec včas stabilizovaný a je mimo ohrozenia života.

"Udalosť bola hliadkou riadne zaevidovaná, bola zabezpečená lekárska správa a vec bude oznámená na rozhodovanie miestne a vecne príslušnému orgánu, ktorým je v tomto prípade obec."


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross