No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Po razii kukláčov obvinili muža z Rimavskej Soboty

Sídlisko ZápadPo policajnej razii kukláčov na Sídlisku Západ v Rimavskej Sobote, zaistili podozrivý prášok a sušenú rastlinu. Z drogovej trestnej činnosti bol obvinený 35-ročný Dušan z Rimavskej Soboty.Ako Rimava.sk ďalej informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, vyšetrovateľ muža obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.
obvineny„Pri domovej prehliadke bola zaistená biela kryštalická látka a sušená rastlina,“ priblížila Faltániová. Predbežná expertíza podľa nej potvrdila, že ide o pervitín a marihuanu a z tohto množstva by sa dalo vyrobiť spolu 556 dávok drogy.
Rimavskosoboťan mal podľa polície pre vlastnú potrebu prechovávať psychotropnú látku od presne nezistenej doby do 15. novembra. Muža zo sídliska odviedli v putách, po vykonaní procesných úkonov vyšetrovateľ obvineného umiestnil do policajnej cely a spracoval podnet na návrh na jeho väzobné stíhanie. Sudca okresného súdu ho vzal podľa policajnej hovorkyne do väzby. V prípade dokázania viny za takýto zločin hrozí trest odňatia slobody na 3-10 rokov.

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross