No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Policajti chytili niekoľkých nezodpovedných vodičov, šoférovali opití alebo so zákazom

Ilustračné foto: FB Polícia SR - Banskobystrický kraj

Počas uplynulého víkendu opití a nezodpovední vodiči opäť úradovali na cestách. Boli medzi nimi aj šoféri v našich regiónoch.

Víkendovú bilanciu zverejnila polícia na svojom profile na sociálnej sieti. Trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky sa dopustil 48-ročný muž z Málinca. V sobotu (18. marca) o 7:12 hod. nafúkal 1,40 promile alkoholu.

V rovnaký deň (18. marca) polícia zastavila 43-ročného muža z Fiľakova, ktorý spáchal prečin marenia výkonu úradného rozhodnutia tým, že jazdil v čase, keď to mal zakázané. Šoférovať nebude ešte do júla tohto roka.

Článok pokračuje pod reklamou


Rovnakí hazardéri sa objavili aj v našom regióne. V nedeľu (19. marca) zastavili dvoch vodičov v obciach Gemerský Jablonec a Lubeník.

25-ročného vodiča z Gemerského Jablonca zastavili o 15:10. Rovnako šoféroval, keď to mal zakázané. Jeho trest trvá do augusta 2024.

O približne 2 hodiny neskôr policajti kontrolovali 60-ročného šoféra z obce Lubeník, ktorý sa dopustil rovnakého prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia a auto šoféroval napriek zákazu. Za volant si nesadne do augusta tohto roka.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross