No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Policajti hľadajú šoféra, ktorý ušiel z miesta dopravnej nehody

Tento obrázok nemá vyplnený ALT popisok, jeho názov je 6D34B444-BA47-4304-B9F1-ECE6A1EB7351.jpeg

TREBEĽOVCE - Okresný dopravný inšpektorát v Lučenci objasňuje dopravnú nehodu zo soboty 30. apríla.

Ako informovala polícia na sociálnej sieti, krátko pred 20:30 hod. šoféroval 52-ročný muž osobné auto Citroen Xsara od Trebeľoviec na cestu I/71. Počas jazdy sa nechtiac stal účastníkom dopravnej nehody.

Článok pokračuje pod reklamou.


“Neznámy vodič na doposiaľ neznámom vozidle v čase, keď už bol predchádzaný osobným motorovým vozidlom Citroen Xsara v tom istom smere jazdy, údajne vybočil zo smeru svojej jazdy, a to v momente, keď sa vozidlo Citroen nachádzalo na jeho úrovni.

Vodič vozidla Citroen v snahe predísť zrážke, vybočil zo svojej dráhy, pričom sa dostal ľavým predným kolesom za krajnicu a po opätovnom návrate na vozovku sa vozidlo stalo neovládateľné. Zišlo mimo cestu vpravo a narazilo do stromu. V havarovanom vozidle sa vodič nachádzal sám. Utrpel zranenie s predpokladanou dobou liečby a PN do 7 dní,” opísala polícia.


BOLI SME PRI TOM: FOTO: Začali sa Dni mesta Rimavská Sobota, takto to tam zatiaľ vyzerá


Neznámy vodič si nesplnil povinnosti účastníka dopravnej nehody a z miesta odišiel. Policajti preto po tomto človeku vyhlásili pátranie.

“U vodiča havarovaného auta bola vykonaná dychová skúška s negatívnym výsledkom. Polícia v Lučenci sa na občanov obracia s prosbou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po neznámom vozidle. Ak by niekto vedel poskytnúť akékoľvek bližšie informácie, ktoré by mohli napomôcť k objasneniu nehody, oznámte to, prosím, na ktoromkoľvek útvare policajného zboru alebo na známom telefónnom čísle 158. Rovnako apelujeme na vodiča a svedomie auta, ktoré malo byť súčasťou tejto udalosti, aby sa ohlásil na čísle 158,” dodáva polícia.


NENECHAJTE SI UJSŤ


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross