No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Policajti vypátrali hľadanú ženu z R. Soboty aj zlodejov z potravín

V policajnej sieti uviazla hľadaná žena z Rimavskej Soboty. Ako pre Rimava.sk uviedla banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, 40-ročnú ženu vypátrali v piatok 23. januára v podvečerných hodinách policajti Obvodného oddelenia v R. Sobote. "Okresným súdom v Rimavskej Sobote bol na ňu vydaný príkaz na zatknutie," priblížila hovorkyňa.

V cele predbežného zadržania počas víkendu skončili aj tínedžeri z Hnúšte.

Článok pokračuje pod reklamouTí vošli do predajne potravín a rozličného mimo otváracích hodín násilnou cestou. Vladimír a Július mali kradnúť v piatok večer v časti Skálie pri Hnúšti. Prečin krádeže spáchali podľa Kováčikovej v spolupáchateľstve, pritom obidvaja už majú v minulosti na konte úmyselné spôsobenie škody na cudzom majetku. "Rozbili sklenenú výplň a násilne sa vlámali do tejto predajne. Odcudzili rôzny spotrebný tovar, porozbíjali a znehodnotili pivné fľaše, energetické nápoje, rozbili hlinené črepníky," priblížila policajná hovorkyňa minulotýždňové vyčíňanie.

Majiteľke predajne podľa jej slov spôsobili škodu vo výške 250 eur. V prípade podľa Kováčikovej prebieha skrátené vyšetrovanie.

Július spáchal vlani v úvode októbra priestupok proti majetku. Policajti hnúšťanského obvodného oddelenia mu za to udelili pokutu. V prípade podľa Kováčikovej prebieha skrátené vyšetrovanie.

Zdroj: Rimava.sk


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross