No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Policajti z Rimavskej Seči pomohli šoférovi v núdzi, poďakoval im aj policajný prezident 

Zdroj foto: Polícia SR

RIMAVSKÁ SEČ – Sociálne siete obletel status istého vodiča kamiónu, ktorý vyjadril svoju vďačnosť členom hliadky z Obvodného oddelenia PZ v Rimavskej Seči. Strážmajster Peter Köböl a strážmajsterka Karin Uhríková mu pomohli pri výmene defektu na návese.

„Zastavil som na hraničnom prechode Banreve – Kráľ a pustil sa do výmeny, a to, čo sa udialo, je neuveriteľné. Mám vodičák už 35 rokov, polietal som celú EÚ, samozrejme aj pár pokút bolo, no to, že dáma a pán prídu, pokecajú, to poteší. Ale aby mi policajt pomohol pri výmene kolesa, ma doslova dostalo. Veľký rešpekt, pochvala a obdiv. Kiež by bolo takých ľudí viac,“ uviedol v statuse spomínaný vodič.

Článok pokračuje pod reklamou


Nie je to prvý prípad, kedy hliadka z Obvodného oddelenia PZ v Rimavskej Seči pomohla niekomu v núdzi. S ochotou a pomocou zo strany policajného zboru v spomínanom obvode sa stretlo už niekoľko vodičov.

Za ich prístup sa im osobným telefonátom poďakoval prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran. "Z telefonického rozhovoru som mal dobrý pocit, pretože to kolegyňa a kolega robili z presvedčenia a s cieľom zvýšiť dôveru občanov v policajný zbor. Ďakujem im a zároveň dodávam, že takýto príkladný prístup k práci a smerom k občanovi považujem za nesmierne dôležitý v budovaní dôvery v policajný zbor."


NENECHAJTE SI UJSŤ


Odoberajte novinky spravodajského portálu Rimava.sk, ktoré vám v e-mailovej schránke budú pristávať pravidelne.

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross