No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Polícia pátra po 19-ročnom Gabrielovi. Už takmer týždeň sa nikomu neozval

6. júla 2021 | |  | 

POLTÁR – Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní. Hľadajú nezvestného 19-ročného Gabriela, ktorý sa už šesť dní nikomu neozval.

Gabriel Radič pochádza z Poltára. „Dlhšie sa so sestrou zdržiaval v meste Galanta, na ubytovni. Naposledy ho videla vo štvrtok 1. 7. o 16.00 h a na druhý deň ešte spolu volali. Z ubytovne odišiel bez toho, aby si zobral so sebou osobné veci, doklady a mobilný telefón,“ uviedla polícia.

Gabriel sa od piatku nikomu neozval a zdržiava sa na neznámom mieste. „Polícia zistila, že cez víkend, v sobotu 3. 7., mu bola cez linku 112 poskytnutá zdravotná pomoc, ktorá ho ošetrila na železničnej stanici v Galante, v skorých ranných hodinách,“ informovali ďalej policajti.

Článok pokračuje pod reklamouGabriel je 170 centimetrov vysoký, štíhlej postavy, má krátke čierne vlasy a na ľavej ruke má viditeľné tetovanie. Podľa polície ho naposledy videli v krátkych modrých nohaviciach a v krátkom tričku. Obuté mal čierne tenisky zn. Nike.

„Nezvestný mladý muž sa môže pohybovať v Galante, ale aj v iných mestách Slovenska. Ak ste ho za posledné dni videli, poznáte osoby, s ktorými sa kontaktuje, všetky informácie nám pomôžu pri jeho rýchlejšom vypátraní,“ dodali policajti s tým, že ohľadom nezvestného im môžete zavolať na  bezplatné číslo 158 alebo im napísať do súkromnej správy na sociálnej sieti Facebook na ich profil Polícia SR - Trnavský kraj. „Ďakujeme za pomoc.“

Môže ísť o detailný záber, na ktorom je 1 osoba a interiér
Gabriel Radič. Zdroj: Polícia SR

Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross