No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Polícia pátra po Ľubomírovi, o pomoc žiada aj širokú verejnosť

policia-rsPolícia v Lučenci sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní nezvestnej osoby. Ide o 34-ročného Ľubomíra Berkyho z Polichna, okres Lučenec. Rimava.sk o tom informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Andrea Petrovičová, podľa ktorej bol menovaný naposledy videný vo štvrtok, 6. októbra, kedy odišiel z miesta prechodného bydliska v Ábelovej, okres Lučenec.

„Podľa posledných zistení nezvestného muža videli 6. októbra v Krupine, pričom od uvedeného dátumu nepodal o sebe žiadnu správu. Doposiaľ vykonaným pátraním, ako aj vykonanými previerkami sa nezvestnú osobu nepodarilo vypátrať,“ uviedla hovorkyňa. Ako spomenula, Ľubomír je vysoký približne 175 centimetrov, štíhlej postavy, má hnedé oči, krátke čierne vlasy a kríva na pravú nohu. Naposledy mal podľa Petrovičovej oblečené modré rifle a tmavý sveter.

„Žiadame občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnom mužovi oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, alebo na linku tiesňového volania č. 158,“ dodala na záver Petrovičová.

lubomir-berky-lc

Zdroj: Rimava.sk


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross