No active "ca-sidebar-197687" sidebar

Polícia si posvietila na mladú dvojicu z Brezna, našla u nich zatavené striekačky

10. februára 2017 |  | |

perex-striekackyPolícia v Brezne vykonala včera podvečer bytovú prehliadku ako aj prehliadku dvoch motorových vozidiel. Ich pozornosti neušla ani mladá dvojica, 29-ročný muž a 21-ročná žena z Brezna, u ktorej našli počas osobnej prehliadky päť kusov zatavených striekačiek s obsahom zatiaľ nezistenej bielej kryštalickej látky, ako aj ďalší podozrivý materiál.

„Všetky zaistené veci boli za účelom zistenia ich pôvodu, zaslané na expertízne skúmanie. Vyšetrovateľ v Brezne už začal trestné stíhanie vo veci prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi,“ uviedla pre Rimava.sk banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Podľa jej slov obidve osoby boli zadržané ako podozrivé a boli umiestené do cely predbežného zadržania. „V prípade, že kriminalistická expertíza potvrdí prítomnosť omamných a psychotropných látok, budú pravdepodobne obidvaja čeliť obvineniu z drogovej trestnej činnosti,“ dodala na záver hovorkyňa.

Zdroj: Rimava.sk, FOTO: OR PZ Brezno


Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho
Diskusia k príspevku
Odporúčáme
No active "ca-sidebar-197688" sidebar
cross